Dnes je pondělí, 18. říjen 2021, Lukáš, zítra Michaela
Nacházíte se:  Katalog » Penziony

Penziony

Ubytování v sekci Penziony


Česká republika

Vyberte kraj:Hlavní město Praha    Jihočeský    Jihomoravský    Karlovarský    Královehradecký    Liberecký    Moravskoslezský    Olomoucký    Pardubický    Plzeňský    Středočeský    Ústecký    Vysočina    Zlínský   


Penzion Minor ubytování České Budějovice  - Zobrazit detail ubytování

Penzion Minor ubytování České Budějovice je rodinný tříhvězdičkový penzion a dovoluje si Vás pozvat a nabídnout Vám kvalitní a levné ubytování se snídaní v komfortně vybavených pokojích. Kromě ubytování v klidné části města České Budějovice Vám penzion Minor nabídne také restauraci a uzavíratelné parkoviště.

Školní 8, České Budějovice, 370 10
Jihočeský kraj - České Budějovice

www.penzionminor.cz
Ubytování Vizovice  - Zobrazit detail ubytování

Areál Valašského šenku nabízí ubytování ve 13 pokojích pro 37 osob. Všechny pokoje jsou stylově zařízeny, část má vlastní sociální zařízení a televizi. Zbytek pokojů má společné sociální zařízení na patře. V areálu je k dispozici síť wifi.

Lázeňská 451, 76312 Vizovice
Česká republika

www.senkvizovice.cz/
Penzion Kvítkov  - Zobrazit detail ubytování

Nově zrekonstruovaný penzion s restaurací v krásném prostředí.

Kvítkov 5 , Česká Lípa 470 01
Česká republika

www.penzionkvitkov.cz/
Penzion Jelení vyhlídka s restaurací  - Zobrazit detail ubytování

Penzion Jelení vyhlídka s restaurací nabízí ubytování v oblasti Novohradsko. Penzion s kapacitou 15 lůžek v pokojích vybavených WC, koupelnou a TV. Restaurace s 60 místy uvnitř a 30 místy na letní zastřešené zahrádce s grilem. Ideální pro pořádání firemních akcí nebo svateb.

Janova Ves 2, 382 83 Pohorská Ves
Česká republika

www.penzionjelenivyhlidka.cz
Azyl pro milence Č. Budějovice  - Zobrazit detail ubytování

Azyl pro milence České Budějovice je to pravé diskrétní místo pro Vaše příjemné intimní prožitky a nabízí až 6 hodinové kvalitní ubytování pro zamilované a milence za příjemnou cenu. Milenecký azyl v Českých Budějovicích Vám umožní užít si se svou milenkou či milencem krásné chvíle v kvalitně vybavených pokojích.

České Budějovice, Školní 8
Jihočeský kraj - České Budějovice

www.azylpromilencecb.cz
Penzion Žajgla  - Zobrazit detail ubytování

Náš objekt se nachází ve středu vesnice; původní záměr byl vybudovat zázemí pro obchod s textilem, dále obchůdek s kávou, sypaným čajem, vínem, a dalším a kadeřnictví a spojit tak více rodinných firem. Tyto prodejny jsou umístěny v přízemí domu, v patře pak vznikl prostor pro ubytování. Jednoduché, moderně zařízené pokoje nabízí maximální komfort.

Náměstí P. St. Spáčila 17, Strání 687 65
Zlínský kraj - Uherské Hradiště

ubytovanistrani.cz/
© 2009 - 2021 Vtipalek.net
TOPlist